Aktualny build: 6.2.8200
Aktualizacja do Windows 8 Pro za 39,99 dolara! 13:294 July 2012 Autor: J.S.

Dla użytkowników Windows XP, Vista i 7 Microsoft przygotowuje miłą niespodziankę, aktualizacja do Windows 8 pro będzie kosztować 39,99 dolara. Najprawdopodobniej dotyczy to też Polski!!!. W przeliczeniu na zł będzie to ok.140 zł.Jest to cena za zakup online. Natomiast wersja pudełkowa kosztować będzie 69,99 dolarów (około 240 złotych)

W przypadku zakupu online będziemy mogli pobrać obraz systemu z sieci, przy użyciu specjalnego asystenta uaktualnienia systemu, który przeprowadzi użytkownika przez cały proces instalacji systemu od początku do końca. Będzie też możliwość skopiowania obrazu na Pendrive bądź płytkę i dokonania samodzielnej instalacji systemu.

Zadbano o to by proces aktualizacji był jak najprostszy. Promocyjna cena będzie dostępna do 31 stycznia 2013 roku. Pragnę przypomnieć że jest też inna promocja w ramach której użytkownicy którzy kupią komputer z zainstalowanym systemem Windows 7 w dniach od 2 czerwca 2012 do 31 stycznia 2013 roku mają prawo do zakupu uaktualnienia do Windows 8 Pro za 69 złotych.

Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że Windows Media Center będzie bezpłatny dla Windows 8 Pro! Dzięki temu na Windows 8 Pro nie będziemy mieli problemu z odtworzeniem płytki DVD, nie trzeba będzie korzystać z oprogramowania form trzecich.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń wpis:
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Aktualizacja do Windows 8 Pro za 39,99 dolara!, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Podobne artykuły
 • Aktualizacja panelu głównego Xbox 360 dostępna dla użytkowników

  Dziś Microsoft zaczął udostępniać do pobrania aktualizację panelu…

 • Microsoft już zapowiada poprawki w Windows 8

  Od wydania wersji testowej Windows 8 minęło już…

 • Żegnamy rok 2012, witamy rok 2013

  Niniejszym zamykamy rok 2012, w którym wiele rzeczy…

 • http://www.facebook.com/Macminik Dominik Szmerek

  Hmmm….. już ponad miesiąc używam Windows 8 i wydaje mi się, że produkt ten to będzie zlepek tego co zostało z Windows 7/Vista z tym co kiedyś w przyszłości ma być. Na razie obie te warstwy współpracują ze sobą, choć czuć, że to dwa inne światy (Metro/stary Windows). No i nierzadko nie działają tak jak powinny co będzie powodować, iż wbrew oczekiwaniom Microsoftu, wszyscy nie będą masowo przesiadać się z Windows 7 na Windows 8. Pamiętajmy, że z przesiadką z XP na Windows 7 jeszcze się nie udało w 100%. Dlatego też owe promocje…. pytanie czy produkt będzie tego wart….

  • http://www.transgum.com/ Mikołaj Zawadzki

   Nie jest niczym nowym, że co drugi Windows jest platformą eksperymentalną. Ludzie nie będą się przesiadać, bo wiedzą czego się spodziewać po MS. Za jakiś czas zmiany w oprogramowaniu będą lub sprzedawanie komputerów już z Windowsem 8, wymuszą na ludziach przesiadki, tylko wtedy będziemy mieli już na horyzoncie następcę Ósemki.

   Trzeba przyznać, że ceny kuszące :)

.
Ostatnie komentarze
Ostatnio na forum
.

Linki
oko Partnerzy
Zakaz kopiowania treści z portalu bez zgody autora. Właściciele portalu mywindows8.pl nie biorą odpowiedzialności za skutki wdrożenia sugestii zawartych w treści. Wszelkie komentarze są własnością osób komentujących, z zastrzeżeniem możliwości ich edycji lub usunięcia z powodu niestosownej zawartości.
Read previous post:
Windows-8-Metro-logo
Będzie aktualizacja do Windows 8, Windows Phone Marketplace w Polsce!

Coraz większymi krokami zbliża się premiera nowego systemu operacyjnego Windows 8. Dlatego Microsoft opublikował garść informacji dotyczących uaktualnienia poprzednich wersji systemów Windows do najnowszego Windows'a 8. Microsoft oficjalnie poinformaował, że będzie można zaktualizować systemy Windows XP, Vista oraz 7 do…

Close
oko