Aktualny build: 6.2.8200
Microsoft odłącza popularnego Pasjansa od Windows 8! (pozwoli także kontynuować granie na Windows Phone) 7:3417 August 2012 Autor: Łukasz Krygier

Redakcja WPDownUnder donosi o wstrząsającej zmianie wraz z premierą systemu Windows 8. Nie chodzi tu o “nowoczesny interfejs”, lecz o fakt, iż najpopularniejsza gra na świecie, Pasjans, przestał być integralną częścią systemu operacyjnego i gra będzie dostępna jako dodatek do systemu w Windows Store.

Pomimo tego, iż gra nadal jest dostępna do pobrania za darmo jako Microsoft Solitaire Collection, stałą się także pozycją Xbox Live z osiągnięciami.

Bardziej interesujący jest fakt, iż wraz z aktualizacją gry można będzie pauzować i wznawiać grę z poziomu dowolnego komputera, tabletu bądź smartfonu z Windows Phone.

Przypuszczamy, że dane dotyczące gry przechowywane są w chmurze obliczeniowej i powstanie także gra dla systemu Windows Phone.

Jak się okazuje, Pasjans nie jest tutaj sam na polu walki – Microsoft Mahjong i Microsoft Saper będą oferowały identyczną funkcjonalność.

Naszym zdaniem nie ma powodów do obaw, gdyż nie od dziś wiadomo, iż gry nie są fabrycznie preinstalowane w systemie Windows w edycji przeznaczonej głównie dla firm i profesjonalistów. Najbardziej niezadowoleni mogą być użytkownicy wersji przeznaczonych do domowego użytkowania, gdzie muszą połączyć się z Internetem, żeby móc pograć sobie w popularnego Pasjansa, czy Sapera. Rozumiemy dobre intencje giganta z Redmond i pochwalamy przede wszystkim wsparcie dla wielu platform.

Źródło: WPDownUnder

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń wpis:
Rating: 3.0/5 (5 votes cast)
Microsoft odłącza popularnego Pasjansa od Windows 8! (pozwoli także kontynuować granie na Windows Phone), 3.0 out of 5 based on 5 ratings

Ten artykuł został znaleziony przez:

 • pasjans pajak windows 8
 • pasjans windows 8
 • pasjans w windows 8
 • PASJANS NA WINDOWS 8
 • pasjans pajak na windows 8
Podobne artykuły
 • ReFS w Windows 8

  Windows 8 to wielkie pudło niespodzianek, którego zawartość…

 • Rozwiązanie problemu z usługą Socialite w Windows 8

  Przedstawię dzisiaj metodę za pośrednictwem WindowsBlogItalia, która pozwoli…

 • Ludzie chcą tabletów z Windowsem bardziej, niż z każdym innym systemem

  Zgodnie z najnowszym raportem Survey’a, ludzie najbardziej chcieliby…

 • Pq

  jaka lipa :/ Pająka pewnie nie będzie wcale. W co będzie się pykać ? :(

.
Ostatnie komentarze
Ostatnio na forum
.

Linki
oko Partnerzy
Zakaz kopiowania treści z portalu bez zgody autora. Właściciele portalu mywindows8.pl nie biorą odpowiedzialności za skutki wdrożenia sugestii zawartych w treści. Wszelkie komentarze są własnością osób komentujących, z zastrzeżeniem możliwości ich edycji lub usunięcia z powodu niestosownej zawartości.
Read previous post:
windows8pudelko
Tak będzie wyglądało pudełko z Windows 8?

Premiera najnowszego systemu Microsoftu coraz bliżej. Po ostatnich wyciekach wersji RTM przyszła pora na "ubranie" wersji pudełkowej. Ciekawe, że jeszcze kilka miesięcy temu nie było nawet pewne to, czy Windows 8 będzie w ogóle sprzedawany jako towar namacalny, gdyż wiele…

Close
oko